Pożyczka Help – dziwne opinie o szybkiej na raty, oferta jest zacna i bez zaświadczeń acz na dowód nic nie mam [opinie]

Opinie o Help Pożyczce są widoczne w internecie, acz miejsca gdzie zostały umieszczone stronią od renomy. Na dowód są wskazówki, dokładnie takie same jakie stosuje się sprawdzając już umieszczone opinie jak i wyrabiając własne. Jest to o tyle ważne, że obecnie mamy w całej net-branży „aferę opiniową” – dwie firmy pod lupą UOKiK za sprzedaż fikcyjnych opinii. Chcesz wiedzieć więcej jak wyrobić sobie opinie zanim zawiążesz umowę przez internet? – czytaj dalej.

Pożyczka Help, a właściwie 'pozyczka.help’ (bo to nazwa www, domena to dumne ’.help’). Ok, wygląda to dobrze, z Hapipożyczki (zobacz porównanie z Provident’em) powinno się kojarzyć, może był taki zamiar, acz…kolwiek dla mnie jest tylko literowy zbieg okoliczności powodujących skojarzenie. Ok, do oferty.

Oferta .help – moja pierwsza opinia: to było „rewelacja”

I tu mam największą zagwozdkę, gdyż oferta jest doprawdy zacna i jest bez zaświadczeń (zobacz listę). Ciężko cokolwiek znaleźć co by w ogóle mogło zbliżyć się do takiej rewelacji. Popatrzcie:

Graficzne oznaczenie elementów Pożyczka Help, które wskazują na to, że opinia o ofercie powinna być zacna.

Bardzo dużo czerwonych strzałek i oznaczono na czerwono elementów. Połączywszy to w całość naprawdę wygląda co najmniej 'kozacko’ – absolutna rewelacja w mojej opinii. To co widać to wprost jest to:

  • kwota kredytu: 10.000 PLN
  • liczba rat miesięcznych: 36 (to są 3 lata, nie ma weryfikacji większej)
  • uwaga: koszt kredytu: 0,00 PLN (za całe 3 lata)
  • uwaga: RRSO: 0,00% (nawet jak dla nowych klientów to i tak hitów takiej jakości Budka Suflera by się nie powstydziła)

Tak – kredyt na 3 lata, 10 tys. zł. i po tych 3 latach z tych pożyczonych 10 tys. spłacasz 10 tys. a nie jak w banku 15 tys. (tak hipotetycznie, chodzi o skalę i różnicę –> bank VS parabank)

Jest też nawet wzór umowy pożyczki, który wygląda jak coś przygotowane do przeczytania, zrozumienia i podpisania przez zwykłego człowieka, ze słabym wykształcenie, z tytułem doktorskim, przez wszystkich. Coraz więcej dowodów, że to nierealne.

Nie kupuje tego

chwilówki online za 0%, bez kosztów, też dla nowego klienta (tylko) – acz to są tylko i wyłącznie małe kwoty 1-3-5 tys. i krótkie terminy 30-31-61-65 dni. Na 36 miesięcznych rat to miałoby być? Jak więcej nad tym myślałem to wychodzi, że to dotyczy pierwszego roku kiedy w ogóle nie spłacamy kredytu – nic – ani odsetek (bo jak? jest RRSO 0%, oprocentowanie 0%), ani kapitału (totalny luz).

Help wcześniej nazywał się w TITLE (czyli nagłówek strony www – to co w pasku przeglądarki – nie adres – to na belce): „szybkie pożyczki bez BIK” (na dowód zrzut z lutego 2021 roku). Te bez BIK są, delikatnie to ujmując, – 'piekielnie’ drogie. (no poza np. Smart Pożyczka).

HELP: opinie z internetu

Pierwsza pojawia się opinia z ERNE (taka strona dziwna, powolna pod adresem erne . pl). Strona w ogóle mi się nie ładuje ale skorzystałem z CACHE od Google – czyli zapisu takiego backupu strony, którą sobie można obejrzeć jeśli do oryginału nie ma akurat dostępu z jakiegoś powodu technicznego).

Pokażę fragment jak mało po polsku to jest napisane (albo automat poprawiany, albo ktoś kto piszę na kolanie i nie czyta tego co publikuje):

Opinie o Pożyczce Help ze strony internetowej erne.

Już pomijając, że to żadnego większego sensu od strony prezentacji oferty nie ma, to jest to nawet nie opinia a opis. Wątły opis, rachityczny zarówno merytorycznie jak i w pisowni… ale, że nie ma wymogu dostarczania zaświadczenia o dochodach i zaświadczenie o zatrudnieniu jest napisane, plus za to (żartobliwy).

Czekam już z 4 minuty aż opinia z erne o help’ie się załaduje, nic z tego, wczoraj było to samo, erne nie działa.

Flavio – to druga opinia (ach znowu ta strona). Jakość Flavio już poruszałem, co tam jest, jak to powstaje i że to nie są też opinie a opis wyglądający jak napisany przez oprogramowanie jakieś automatycznie sklejające tekst, spam goni spam. A że nie winno dawać się linków do spamu to daje link do jego archiwum na web.archive.org.

O opiniach z flavio było we wpisach moich o Kozłowski i Personum.

I dalej opinii, znaczy się czegoś co jest tak nazwane, już przez internet nie uznamy.

Mnie to odstrasza, mnie to dziwi, oferta wszak zacna ale wszak nie do wiary a jedyne wpisy z tak zwanymi opiniami są na stronach rachitycznych, wątłych, słabych i nie dla ludzi.

UOKiK zajmuje się fałszywymi opiniami w sieci ale tylko na tych dużych portalach. Kto zajmie się opiniami z branży pożyczkowej? Faraon24? Ostatnio woli co innego. pozyczki-online.com? postaram się.

Pożyczka Help – dziwne opinie o szybkiej na raty, oferta jest zacna i bez zaświadczeń acz na dowód nic nie mam [opinie]
0 0 Oceny
jak dobrze?
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] mamy ERNE. Tematykę ERNE poruszał Jerzy na łamach pozyczki-online.com podczas wpisu o Help Pożyczce. Też jest problem z ładowaniem witryny. Kółko kręci się […]

[…] prostek kopiuj wklej. Pisałem o tej stronie już przy okazji innych kredytów bez zaświadczeń od pozyczka.help, od Personum (acz to nie nazwa firmy żadnej, to kolejny fejk) oraz w starszym wpisie o Kozłowski […]

[…] prostek kopiuj wklej. Pisałem o tej stronie już przy okazji innych kredytów bez zaświadczeń od pozyczka.help, od Personum (acz to nie nazwa firmy żadnej, to kolejny fejk) oraz w starszym wpisie o Kozłowski […]

Rysy

Idzie zauważyć, że przykład reprezentatywny helpa sam się aktualizuje. A winien to być stały element. Dlatego nazywa się reprezentatywnym bo ma reprezentować jaka pożyczka jest dla 2/3 kredytobiorców. Naciskam na przycisk kwoty i okresu i następuje aktualizacja danych finansowych. Dzień wyliczenia reprezentacji jest ustawiony na aktualną bieżącą datę.

Przewiń na górę
4
0
Cenimy Twoją opinie - dodaj komentarz jeśli chceszx