Hapipożyczki VS Provident – dwa podobne kredyty na dowód bez zaświadczeń

Porównanie dwóch kredytów na dowód bez zaświadczeń od Hapipożyczki i Provident

Zarówno Hapipożyczki jak i Provident są medium sprzedażowym firmy pożyczkowej IPF Polska. Podstawowy cennik jest zbliżony. Rożnica jak zwykle tkwi w detalach. Hapipożyczki działa tylko online w wersjach długoterminowej i ratalnej, Provident działa zarówno online jak i w domu klienta. Tabela pokazuje w detalach różnice.

Detale w tabeli

warunki Hapipożyczki Provident
na dowód TAK TAK
bez zaświadczeń TAK TAK
bez BIK NIE domowa – TAK
online – NIE
min. kwota 800 PLN (ratalna)
2000 PLN (długoterminowa)
300 PLN (domowa)
500 PLN (online)
max. kwota 15.000 PLN
15.000 PLN (domowa)
20.000 PLN (online)
min. termin 6 mies. (ratalna)
12 mies. (długoterminowa)
30 tygodni (tygodniowa)
6 mies. (miesięczna)
3 mies. (online)
max. termin 36 mies. 24 mies. (domowa)
48 mies. (online)
min. RRSO 83,32% (ratalna)
9,80% (długoterminowa)
111,37% (domowa)
9,73% (online)
max. RRSO 219,36%
dla min. terminu
219,62%
dla min. terminu
min. wiek klienta od 20 lat od 18 lat

Wiele innych detali opisanych jest w innych wpisach. Odsyłam do:

Warto dodać, że Hapipożyczki i Provident są podobne do Smartney z tą różnicą, że Smartney jest nie do pokonania w kategorii max. terminu i max kwoty. Za to Hapipożyczki i Provident biją Smartney min. RRSO. W Provident można również wziąć kredyt bez BIK w wersji domowej, w Hapipożyczki i Smartney nie będzie to możliwe z zastrzeżeniem, że wynik sprawdzania rejestru BIK nie jest jedynym determinantem rodzaju decyzji, każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. W materii pożyczek domowych i na raty tygodniowe Provident jest podobny do Eden Finance przy zastrzeżeniu, że Provident działa w całej Polsce a Eden Finance tylko w kilku regionach Polski.

Każdy z wymienionych kredytów przez Internet wymaga dowodu osobistego przy czym nie trzeba go skanować ani robić mu zdjęcia i wysyłać dalej do analizy. Wystarczy przepisać z niego dane w formularzu online a w przypadku zamawiania przez telefon podajemy te dane konsultantowi. Są bez zaświadczeń o dochodach co powoduje bardzo krótki czas procedowania. W dni powszednie w godzinach pracy IPF Polska kredyty są procedowane w kwadrans (czyli do 15 minut). W przypadku automatycznej decyzji odmownej procedura jest jeszcze krótsza bo dowiemy się o odmowie natychmiast po wypełnieniu wniosku (max. do jednej minuty).

Hapipożyczki VS Provident – dwa podobne kredyty na dowód bez zaświadczeń
0 0 Oceny
jak dobrze?
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] (bo to nazwa www, domena to dumne ’.help’). Ok, wygląda to dobrze, z Hapipożyczki (zobacz porównanie z Provident’em) powinno się kojarzyć, może był taki zamiar, acz…kolwiek dla mnie jest tylko tylko […]

Przewiń na górę
1
0
Cenimy Twoją opinie - dodaj komentarz jeśli chceszx