Ułan Pożyczki – nie udzielają już szybkich pożyczek. Wyszukiwania tego przez Internet mogą zakończyć się stratą przez fejkowe opinie.

RIP000207, KRS 0000470141, NIP 8943046758, REGON 02214848700000 – to dane Ułan Pożyczki. Wpisując w wyszukiwarkę, iż chcemy poznać opinię o tej firmie pojawia się kilka ciekawych wyników. Skorzystanie z nich może pośrednio zakończyć się stratą.

Szybkie kredyty bez zaświadczeń na finiszu

Jak wynika z tego postu od @ja

Ułan Pożyczki finiszują udzielanie szybkich kredytów bez zaświadczeń
Ułan Pożyczki finiszują udzielanie szybkich kredytów bez zaświadczeń

od września 2021 Ułan Pożyczki finiszowały udzielanie szybkich kredytów bez zaświadczeń. Info jest z GoWork. Firma nadal działa, wpisy w KRS i KNF tego dowodzą:

KRS Ułan Pożyczki pokazujący, że nie było zakończenia działalności spółki
wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego Ułan Pożyczki Sp. z o.o.

Jak widać przy polu „data wykreślenia z Rejestru Przedsiębiorców” jest puste pole na dowód działalności spółki.

Wyciąg z Komisji Nadzoru Finansowego na dowód rejestracji
Wyciąg z Rejestru Instytucji Pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego

KNF jest też dowodem, że firma działała – a to ważne gdyż nie ma aktualnie swojej strony internetowej a w sieci można znaleźć informacje na jej temat (ubogie ale zawsze). Natomiast problem może być w fejkowych opiniach jak ta:

Fejkowe opinie z Flavio, kolazane jest, że są 33 opinie a nie ma żadnej na dowód czego jest adnotacja "0 comments"
Ułan Pożyczki finiszują udzielanie szybkich kredytów bez zaświadczeń

Tu w Flavio jak widać mamy podane, że są 33 opinie a zaraz niżej ich prawdziwe oblicze odkrywa dopisek „0 comments” co wskazuje na brak opinii o Ułan Pożyczki. Nadto to co czytamy w tej opinii te automat generujący albo prostek kopiuj wklej. Pisałem o tej stronie już przy okazji innych kredytów bez zaświadczeń od pozyczka.help, od Personum (acz to nie nazwa firmy żadnej, to kolejny fejk) oraz w starszym wpisie o Kozłowski Finansowanie.

Dopiero Kamil Kondel z Crediteo ma wzmiankę o Ułan Pożyczki acz nadal jest tam tylko prośba o podawanie swoich opinii, dodatkowo chodzi jeszcze o Virion oraz Kronos.

Co robić jeśli ktoś będzie używał nazwy Ułan Pożyczki, wykorzystywał opinie już widniejące w sieci i będzie to super pożyczka z najtańszym oprocentowaniem? Jeśli nie ma oficjalnej strony www firmy, nie ma podanego telefonu, nie ma BOK a adres będzie dziwny to najlepiej nie podejmować kontaktu. Dużo o takich rzeczach pisał Faraon24, w szczególności najlepiej pokazane jest w to w tym jednym wpisie.

Zamierzam dalej śledzić takie mało znane pożyczki na dowód z uwagi na okresowe wzmożenie wyszukiwania a wiele z tych firm albo nie istnieje albo nie prowadzi już swojej wiodącej działalności pozabankowych kredytów konsumenckich.

Ułan Pożyczki – nie udzielają już szybkich pożyczek. Wyszukiwania tego przez Internet mogą zakończyć się stratą przez fejkowe opinie.
0 0 Oceny
jak dobrze?
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń na górę
0
Cenimy Twoją opinie - dodaj komentarz jeśli chceszx