[alert] Kozłowski Finansowanie bez zaświadczeń – uwaga na stronę kozlowskifinansowanie.com oferującą kredyt online do 1mln do 30 lat.

Kozłowski Finansowanie

Chodzi dokładnie o to samo o czym mówiłem w poprzednich wpisach o Ola Inwescycja czy Corevest Finance. Strona kozlowskifinansowanie.com przygotowana jest „łamaną polszczyzną” – czyli mało „gramotnie”. Podany jest adres Bielnik Pierwszy 4 Kraj Polska Kod pocztowy 82-300 Elbląg. Jak zawsze chodzi o Twoje pieniądze. Kredytu nie będzie.

Strona wygląda tak:

Jest parę nawet nie tragicznych ale śmiesznych elementów np jeden z nich:

Ci świadkowie to oczywiście wklejone foto ogólnodostępne w sieci, to nie są prawdziwi klienci.

Zapisałem archiwum w web.archive.org.

Jest opinia na stronie spamerskiej flavio – dlaczego spamerskiej – piszą automatycznie generowany tekst, każdy wpis z tej strony jest fikcyjny. Tu archiwum bo nie wiadomo jak długo spam od flavio się utrzyma.

Na stronie Czerwona Skarbonka pojawił się komentarz z ostrzeżeniem od usera @siwek 24 marca 2022:

Oraz uwaga na Kozłowski finansowanie udziela kredyt w banku we Francji „PEEKAO” po czym chcą opłatę od 500-1000zl za aktywację konta

wygląda tak:

Adres Bielnik Pierwszy 4 Kraj Polska Kod pocztowy 82-300 Elbląg istnieje ale to zwykły budynek, nie ma nic wspólnego z żadnym Kozłowskim.

Czym to grozi?

Będzie żądanie przedpłat, ubezpieczeń, opłat za transfer, może coś innego, może coś nowego.

Będzie trzeba wysłać skany dokumentów – nawet groźniejsze to niż wysłanie przelewu bo te dane będą dalej używane przy następnych „biznesach”.

[alert] Kozłowski Finansowanie bez zaświadczeń – uwaga na stronę kozlowskifinansowanie.com oferującą kredyt online do 1mln do 30 lat.
0 0 Oceny
jak dobrze?
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] opiniach z flavio było we wpisach moich o Kozłowski i […]

Weronika Zasadzka

Mam właśnie ten sam problem. Chcę odzyskać pieniądze które wczoraj wysłałam to jest 397 zł za te pieniądze to ja mam zakupy dla dzieci. Sprawa została zgłoszona na Policję

ALERT

To nie tylko Kozłowski Finanse a dalej
PEEKAO BANK stworzyli sobie stronę niby banku i wykorzystują maksymalnie problemy ludzi, którzy potrzebują wsparcia
Z tym niby bankiem jest związana Wioletta Kudera
To jest jakiś GANG, bo w tej samej klice jest Mariusz Krzemiński – Finanse Idealne z tym , że osoba P. Wioletty Kudera przewija się i P. Mariusza Krzemińskiego i u P. Kozłowskiego. Na jej prywatne konto w Paribas Banku mają być przekazywane te opłaty. Wysokie opłaty!!!
Dalej P. Zofia Piechocińska – taka sama sytuacja opłaty na prywatne konto w Paribas Banku.
A już szczytem wszystkiego jest Eugenio Manuel Gonzalez – warunek zalożenie konta w banku Revolut. Wchodzą sobie na to konto i blokują go swoimi danymi.

[…] podobne do tego co pisałem wcześniej o Corevest, ola-inwestycja oraz Kozłowski Finansowanie. Na Facebook’u wygląda to […]

Przewiń na górę
4
0
Cenimy Twoją opinie - dodaj komentarz jeśli chceszx