udzielam-pozyczki.pl – uwaga na klona; opłata SMS; bez kredytów; opinia → kredytu nie dostaniesz i jeszcze stracisz pieniądze.

udzielam-pozyczki.pl – uwaga na klona; opłata SMS; bez kredytów; opinia → kredytu nie dostaniesz i jeszcze stracisz pieniądze.

UDZIELAM POZYCZKI PL to klon znanego z wcześniejszych ostrzeżeń-opinii. Post jest tylko i wyłącznie informacyjny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej z czym mamy do czynienia przejdź do podanego poniżej linku.

Strona: udzielam-pozyczki.pl

Tytuł: Błyskawiczne Procedury, Gwarantowane Bezpieczeństwo, Zawsze 7 dni w tygodniu

Opinia: chodzi o to abyś to Ty konsumencie płacił im pieniądze, potem kontakt się urwie.

Link do do publikacji ze szczegółowym opisem:

https://pozyczki-online.com/publikacja/pozyczki-prywatne-com-dampozyczke-pl/

Dla bardziej ciekawych można wspomnieć, że pojawił się tam wątek kont na Facebooku reprezentowanych wizerunkami znanych osób w tym córki byłego prezydenta. Komentarze, zawsze pozytywne, od tych kont zostały szybko usunięte po publikacji; sprawa trafiła na wyższy szczebel.

Marcin Lewandowski

Marcin Lewandowski

email: marcinlewandowski@pozyczki-online.com |
skype: live:marcinlewandowski_3 | tel. kom.: +48731756839 | gadu gadu: 67183375

Fanatyk finansów. Absolwent WSP w Warszawie. Tworzę portal dla konsumentów, którzy tak samo jak i ja mają dosyć robienia ich w przysłowiowego balona. Publikuje karty katalogowe tylko legalnie działające firm zajmujących się kredytami. Śledzę portale ogłoszeniowe aby uchronić Was przed kanaliami chcących odebrać Wam wasze pieniądze. Współpracowałem z paroma znanymi blogerami finansowymi i dziś z ich małą aczkolwiek cenną pomocą oddaje w Wasze ręce swój własny profesjonalny portal finansowy.
Marcin Lewandowski

Najnowsze wpisy autora Marcin Lewandowski (zobacz wszystkie)

[Głosów:4    Średnia:4.5/5]
Udostępniaj dla innych!

1 komentarz do wpisu “udzielam-pozyczki.pl – uwaga na klona; opłata SMS; bez kredytów; opinia → kredytu nie dostaniesz i jeszcze stracisz pieniądze.

Dodaj komentarz