Prywatna pożyczka bez baz z komornikiem; Mariusz Weiss Bytom.

Prywatna pożyczka bez baz z komornikiem; Mariusz Weiss Bytom.

Kredyt 3mln PLN z własnych środków od Mariusza mieszkającego w kontenerze blaszanym. Bytom ul. Składowa 19b/17. Jest działalność gospodarcza pod tym adresem na słupa zarejestrowana i zaraz zawieszona. Chce opłaty weryfikacyjnej 450 zł i skanu Twojego dowodu osobistego. Uwaga na tą prywatną pożyczkę bez baz z komornikiem.

Ogłoszenie podpisuje: Aleksander

Oferta wygląda tak:

Oferta: bez baz z komornikiem

Dane z otrzymanej umowy:

Mariusz Weiss
75031218975
CCJ711763
Bytom ul. Składowa 19b/17

numer konta do wpłaty:
65 1140 2004 0000 3102 7810 7262
mBank
NIC NIE WPŁACAJ!

Działalność gospodarcza tu: https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/SearchDetails.aspx?Id=ebc34b7e-c615-4216-82bd-322ccffce2c5

Mail z jakiego pisze taki: pozyczka.katowice@protonmail.com

PROTONMAIL – cechą charakterystyczną tego dostawcy poczty jest anonimowość. Nie jest przesyłana w wiadomości meta dana z adresem IP nadawcy. PROTONMAIL często wykorzystują oszuści.

Opłata weryfikacyjna ma wynosić 450 PLN – NIE WPŁACAJ! → nie dostaniesz żadnego kredytu a pieniądze wpłacone przepadną. Jest w umowie zapis, że będzie zwrócone poprzez odliczenie z kolejnej raty – to trick. Pieniądze chce na konto otrzymać przed wypłatą kredytu.

Działalność gospodarcza na tą osobę była wcześniej prowadzona przez 2 lata do roku 2012, były to roboty budowlane. Teraz w 2018 roku ten sam człowiek pojawia się jako pośrednik kredytowy :

  1. z ogromnym kapitałem własnym
  2. zamieszkały w kontenerach mieszkalnych
  3. z otwartymi skrzynkami pocztowymi

od 30tys o 3mln zł ma pożyczać ów człowiek. Warunki są zacne, brak zabezpieczeń, bez baz, wystarczy wpłacić 450 zł, które mają być i tak zwrócone i przesłać dowód osobisty – skan wystarczy.

Oczywiście pieniądze przepadną na zawsze a Twoje dane i Twój dowód zostanie wykorzystany do realizacji kolejnego podobnego przekrętu.

Na słupy wybiera się osoby bezdomne, mieszkające w lokalach socjalnych, z problemami finansowymi, alkoholików – wszystkich, którzy mają dowód osobisty i nic ich nie obchodzi do czego będzie wykorzystywany jeśli będą mieć z tego konkretny natychmiastowy benefit.

Tak są skrzynki wolno stojące pocztowe wyglądające jak po wielokrotnych włamaniach, łatwo z nich pobrać karty bankomatowe i dokumenty bankowe przysyłane na działalność gospodarcza słupa.

Człowiek, który chce udzielić pożyczki z własnych środków jest według ogłoszenia najwidoczniej milionerem.

W wiadomościach przez portal ogłoszeniowy SPRZEDAJEMY PL:

Wnioskowaliśmy o 100tys PLN
Do spłaty 150tys PLN
48 rat po 3125 PLN
3125*48=150000 – zgadza się

W umowie, która wysłał na maila:

Wnioskowane 100tys PLN
Do spłaty 60tys PLN – o 40tys mniej?
900 zł przez 60 miesięcy
900*60=54000 – nie zgadza się

Umowa tu: https://pozyczki-online.com/pliki/prywatna-bez-baz-komornik-wzor-umowa-weiss-mariusz-pozyczka-prywatna.odt

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w niedawaniu się nabrać. Nie ma pożyczek, które kosztują więcej niż 1 PLN przed wypłatą. Od 10 groszy do 1 złotówki wynosi ogólnie przyjęta opłata weryfikacyjna ale i tak powoli zanika na rzecz innych rodzajów weryfikacji. 450 zł to zbyt dużo abyś je tracił w taki sposób. NIE DAJ SIĘ NABRAĆ – NIC NIE WPŁACAJ!.

Przypomnienie: jeśli szukasz pożyczki bez baz a tym bardziej bez komornika (czyli komornik już działa) to jedną jedyną możliwością jest zastaw. Zabezpieczenie zastawem to standard, każda inny kredyt czy pożyczka, które są tak łatwe jak opisane w tekście to 100% naciągania. Pieniądze wpłacone przepadną a Ty ich nigdy prawdopodobnie nie odzyskasz.

Marcin Lewandowski

Marcin Lewandowski

email: marcinlewandowski@pozyczki-online.com |
skype: live:marcinlewandowski_3 | tel. kom.: +48731756839 | gadu gadu: 67183375

Fanatyk finansów. Absolwent WSP w Warszawie. Tworzę portal dla konsumentów, którzy tak samo jak i ja mają dosyć robienia ich w przysłowiowego balona. Publikuje karty katalogowe tylko legalnie działające firm zajmujących się kredytami. Śledzę portale ogłoszeniowe aby uchronić Was przed kanaliami chcących odebrać Wam wasze pieniądze. Współpracowałem z paroma znanymi blogerami finansowymi i dziś z ich małą aczkolwiek cenną pomocą oddaje w Wasze ręce swój własny profesjonalny portal finansowy.
Marcin Lewandowski

Najnowsze wpisy autora Marcin Lewandowski (zobacz wszystkie)

[Głosów:6    Średnia:4.2/5]
Udostępniaj dla innych!

1 komentarz do wpisu “Prywatna pożyczka bez baz z komornikiem; Mariusz Weiss Bytom.

  1. To już szczyt, takie coś powinno być zgłoszone odpowiednim organom, tylko jakim? Poszkodowani zazwyczaj wstydzą się, że dali się nabrać. Szkoda, że policja nie ma możliwości ścigania oszustów za sam fakt dawania takich ogłoszeń.

Dodaj komentarz