[alert] ola-inwestycja.com, ul. Brazylijska 98! i szybkie pożyczki gotówkowe do €850,000 – Uwaga na Ola Inwestycja!

ola-inwestycja.com

Spoiler: podany na stronie „Ola Inwestycja” adres ul. Brazylijska 98 w Warszawie nawet nie istnieje. Numery kończą się na 26 – to ostatni budynek. Jak zawsze chodzi o przedpłaty, ubezpieczenia, dokumenty, opłaty różnego typu. Wpis krótki ale z obrazkami.

Adres wygląda tak:

źródło: Google Maps

Oznaczony jest ostatni budynek kończący pulę adresów i jest to Brazylijska 26. Na stronie ola-inwestycja.com mamy podany numer 98. Nie można było podać prawdziwego adresu? Otóż nie, chodzi o znalezienie osób, które nic nie weryfikują bo potem będzie coraz więcej przekrętów.

Na stronie Ola Inwestycje wygląda to tak:

Jak zawsze są kuszące teksty – tu są pożyczki bez sprawdzania baz. Po polsku też gramotnie za bardzo nie jest, można sobie poczytać parę fragmentów i też chodzi o znalezienie osób, które mają wszystko gdzieś i zrobią wszystko bo widzą, że jest do wzięcia bez formalności €850,000 a według kursu z dzisiaj to 3 946 508,75 PLN – czyli prawie 4 mln złotych. Extra i bez sprawdzania baz, bez formalności, wszystko idealnie dopasowane.

O co chodzi Oli Inwestycje?

A chodzi o Twoje pieniądze a nie ich! I dokumenty jeszcze Twoje. To te same metody o których pisałem przy Corevest. I trochę bardziej wyrafinowane niż przy dzisiejszej Pomocy Bankowca, który daje 100% skuteczności – czerwona lampka do sześcianu.

Adres internetowy ola-inwestycja.com został zarejestrowany 2021-09-10 za pośrednictwem tucowsdomains.com (z siedzibą w Kanadzie). Na tym samym serwerze znajduje się setki pomniejszych stron – to najtańsza opcja (można to sprawdzić tu na viewdns, obecnie pokazuje 727 innych domen). IP to 51.161.122.130 i to również Kanadyjski hosting OVH.

Także szukaj wiatru w polu, autorzy tych biznesów dobrze wiedzą, że internet daje dużą anonimowość. Wpłaty są na konta na słupa albo na konta, które były założone w poprzednich biznesach przy użyciu danych poprzednich ofiar.

Numer telefonu też jest podany 573560849 – szkoda czasu. Na tym koniec. Mam nadzieję, że szybko wykazałem, żeby się z nimi nie kontaktować.

[alert] ola-inwestycja.com, ul. Brazylijska 98! i szybkie pożyczki gotówkowe do €850,000 – Uwaga na Ola Inwestycja!
0 0 Oceny
jak dobrze?
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] podobne do tego co pisałem wcześniej o Corevest, ola-inwestycja oraz Kozłowski Finansowanie. Na Facebook’u wygląda to […]

[…] dokładnie o to samo o czym mówiłem w poprzednich wpisach o Ola Inwescycja czy Corevest Finance. Strona kozlowskifinansowanie.com przygotowana jest „łamaną […]

Przewiń na górę
2
0
Cenimy Twoją opinie - dodaj komentarz jeśli chceszx