O portalu

Cześć,

mam na imię Marcin i jestem administratorem tego portalu. Pochodzę z małej miejscowości Binarowa. Współpracuje ze mną kilka osób, które mają już doświadczenie zarówno w branży finansowej jak i w przygotowywaniu stron internetowych.

Portal powstał w 2018 roku i od początku swojego istnienia przykuł dużą uwagę szerokiej publiczności.

Obserwowałem losy domeny pozyczki-online.com czekając aż zostanie zwolniona – natychmiast ją wykupiłem. Domena pod tą nazwą jest o tyle istotna, że od razu wskazuje użytkownikowi co się w niej znajduje.

Czym się zajmuje

Zajmuje się analizą rynku kredytów w skład którego wchodzą instytucje pozabankowe oraz oczywiście banki i instytucje spod znaku SKOK.

Moim głównym celem jest Twoja oszczędność: kiedy inne portale o podobnej tematyce skupiają się głównie na promocji lichwiarskich firm pożyczkowych płacących słono za swoją promocję to ja głównie skupiam się na najtańszych firmach ze szczególnym uwzględnieniem darmowych pożyczek.

Darmowe pożyczki: nie każdy to wie ale tak naprawdę każdy kredyt przez internet może być darmowy. Aby tak było wystarczy wypowiedzieć umowę do 14 dni od jej zawarcia i zwrócić całą pożyczoną kwotę. W ten sposób nie płacisz żadnych kosztów. Poza tym jest cały szereg innych firm, które oferują bez kosztowe pożyczki na okres od 1 do nawet 4 miesięcy.

Zajmuje się również śledzeniem portali ogłoszeniowych w poszukiwaniu internetowych naciągaczy, oszustów i wszelkiego rodzaju kanalii żerujących na biednym losie naszych współobywateli.

Zrzeczenie się odpowiedzialności

Za każdą decyzję o wzięciu pożyczki odpowiedzialny jest sam pożyczkobiorca. Procedury reklamacyjne są zawsze trudne, czasochłonne i często nie przynoszą żądanych rezultatów. Zastanów się kilkukrotnie zanim wypełnisz wniosek pożyczkowy. Ma to szczególne znaczenie jeśli tylko chcesz sprawdzić jaką decyzję otrzymasz ponieważ wiele instytucji sprawdza swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej BIK co pozostawia po sobie ślad widoczny dla kolejnych instytucji, w których będziesz ubiegać się o kredyt.

Porównaj firmy pożyczkowe i otrzymaj szybko pieniądze na wszystko czym może zaskoczy życie!

Pożyczanie ma swoje wady ale nie każdy je rozumie. Regulaminy i ustawy są niezrozumiałe i nigdy się to nie zmieni ale postaramy się pomóc wybrać najlepsze firmy z najtańszymi produktami, wyjaśnić zawiłości i odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania.

Inni namawiają – my informujemy. Inni oferują – my pokazujemy wady i zalet.

pozyczki-online.com

portal konsumenta

Marcin Lewandowski

Marcin Lewandowski

email: marcinlewandowski@pozyczki-online.com |
skype: live:marcinlewandowski_3 | tel. kom.: +48731756839 | gadu gadu: 67183375

Fanatyk finansów. Absolwent WSP w Warszawie. Tworzę portal dla konsumentów, którzy tak samo jak i ja mają dosyć robienia ich w przysłowiowego balona. Publikuje karty katalogowe tylko legalnie działające firm zajmujących się kredytami. Śledzę portale ogłoszeniowe aby uchronić Was przed kanaliami chcących odebrać Wam wasze pieniądze. Współpracowałem z paroma znanymi blogerami finansowymi i dziś z ich małą aczkolwiek cenną pomocą oddaje w Wasze ręce swój własny profesjonalny portal finansowy.
Marcin Lewandowski

Najnowsze wpisy autora Marcin Lewandowski (zobacz wszystkie)

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Udostępniaj dla innych!