Ostrożnie z CashBro… pożyczka przez Internet bez zaświadczeń – czy ta baza kredytów na dowód wystarczy. CashBro podobne do Creditron?

cashbro.net

Otrzymałem komunikat z Aff44, że pojawiła się nowa kampania reklamowa. Komunikat głosi, że CashBro (cashbro.net) to firma pożyczkowa, która udziela pożyczek od 3000 ᴾᴸᴺ do 15.000 ᴾᴸᴺ. Wchodzę na witrynę CashBro i od razu widzę, że to nie jest firma pożyczkowa w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie udzielają pożyczek. Działa to jak Creditron i polega na płatnej subskrypcji. Co w zamian?

W zamian niewiele

Otrzymujemy dostęp do bazy kredytów przez internet bez zaświadczeń. Według tego co głosi komunikat na stronie głównej:

CashBro bez BIK

Pożyczki są z dowolną historią kredytową czyli po prostu chodzi o to samo co w kredycie bez BIK.

Ile kosztuje CashBro?

Wydawałoby się, że dostęp do listy pożyczek online jest darmowy. Przecież to firmy. Można wpisać w Google to czego się szuka i od razu mamy serię rankingów, list, zestawień. Nie trzeba za to nic płacić. Jednak w CashBro trzeba. Ile? Tyle:

Ceny za Usługi Operatora się następujące:

Okres Próbny0,99 euro.7 dni kalendarzowych
Okres Standardowy19,99 euro.15 dni kalendarzowych

Jest to fragment z sekcji „polityka taryf i zwrot kosztów”. Wkleiłem w Google pierwszą lepszą wybraną frazę z tej strony mianowicie „Jeśli Użytkownik skorzystał z Okresu próbnego, Okres standardowy” i od razu pojawiła się strona Creditron:

CashBro to strona podobna do Creditron

CashBro podobny do Creditron – a nawet identyczny

Obydwie platformy mają tego samego operatora, jest to:

SIA LeadProm Media,
Matisa iela, 61 – 31,
Riga, Latvia, LV-1009

(Matisa iela, 61–31, Ryga, Łotwa, LV-1009)

A czym jest Creditron dowiemy się z faraon24.pl – warto przeczytać zanim zdecydujemy się na subskrypcję ponieważ działa to tak samo.

Nie liczyłbym na wiele…

Klient szukający pożyczki przez internet bez zaświadczeń, i jak głosi front witryny z dowolną historią kredytową, znajdzie go w Google bez żadnego problemu. Nie trzeba płacić ani 0,99 EUR ani 19,99 EUR. W dodatku te pieniądze są pobierane przez kartę bankową automatem. Zapomnimy o tym i pieniądze będą stale pobierane.

Ostrożnie z CashBro… pożyczka przez Internet bez zaświadczeń – czy ta baza kredytów na dowód wystarczy. CashBro podobne do Creditron?
0 0 Oceny
jak dobrze?
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] coś podobnego do Cashbro (faraon24.pl, pozyczki-online.com, super-pozyczka.pl), czy Creditron (faraon24.pl, pozyczkaportal.pl, super-pozyczka.pl). Mamy […]

[…] zaprzyjaźnionym portalu pozyczki-online.com pojawił się krótki acz treściwy opis łamane przez opinia o Cashbro. Najważniejsza część […]

Przewiń na górę
2
0
Cenimy Twoją opinie - dodaj komentarz jeśli chceszx